Schunk Hidrolik Takım Tutucu

 

hidrolik-takim-tutucuSchunk Hidrolik Takım Tutucu hassas takım tutucu demektir.Seri işleme, Delik delme, raybalama, frezeleme ve diş frezelemesi için 900 Nm’ye (Ø 20 mm) kadar sıkma torku ile Dünyada Tek Hidrolik Takım Tutucu. Çok düşük toleranslarda, yüksek maliyet baskısını azaltan, daha iyi kalite arayanların adresi- Schunk TENDO E compact hidrolik takım tutucu. ER tipi Takım tutucular, yüksek maliyetli shrink takım tutucular veya Weldon takım tutucuları kullanılarak ekonomik olarak karşılanamayan hacim kesme taleplerinde artan taleplere verilen en ekonomik ve kaliteli cevaptır.

Uygulama Alanları

Seri işleme(karbür frezeler,h6 tolaranslı takma uçlu takımlar), delme, raybalama, pah kırma, frezeleme ve diş frezelemesi.

Avantajları – Avantajlarınız

 • Sıkma torkları 900 Nm (Ø 20 mm ile) ile 2000 Nm’ye (Ø 32 mm’ye kadar) Kompakt tasarımı ve patentli kovan sayesinde sayesinde tutma kuvvetleri, yüksek tork iletimi sağlanır.
 • Hassasiyet tekrarlayın. Sürekli tekralanabilirlik 3xD de <0.003 mm’den daha düşük. Salgı hassasiyeti 0.003 mm altında olması takım maliyetlileri %40 azaltacak, işleme yüzeylerinizde en düzgün yüzey elde etmiş olacaklasınız. Titreşim ve salgının az olması tezgâh ömründe artmış olacaktır.
 • Güvenli ve hassas işleme. Beklentilerinize %100 cevap verecektir. Tek yerden ve tek noktadan sıkma sayesinde farklı torklarda sıkma problemini ortadan kaldırır.
 • İnanılmaz derecede basit ve etkili. % 80’e kadar daha hızlı bir takım değiştirme.Tezgah üzerinde dahi takım değiştirme imkanı
 • Tork canavarı. Geleneksel hidrolik takım tutucusu ile karşılaştırıldığında% 60’a kadar daha yüksek tork.
 • Titreşim Sönümle Özelliği. Diğer mekanik takım tutucularda olmayan sönümleme özelliği Hidrolik sistem sayesinde titreşimleri absorbe eder, pürüzsüz çalışmayı sağlar ve en iyi iş parçası yüzeyini elde eder. Avantajınız: yüksek yüzey kalitesi, makine işmili hasardan korunur ve servis ömrü artar.
 • Kesinlik garantörü. Yüksek radyal sertlik nedeniyle ER’ye göre% 70’den daha fazla yorgunluk toplar.
 • Dayanıklılık koşucusu. Alet yeniden işleme tabi tutulmadan önce% 40’a kadar daha yüksek hacimde işleme mümkün.
 • Mükemmeliyetçi. Hemen hemen% 100 tekrarlanabilir takım değişimi <0,003 mm.
 • Daha zeki. Yağ şoku emici efekt nedeniyle takım ömrü% 40’a varan oranda artar.
 • Şaşırtan uygun fiyat. Satın alma maliyetlerinin% 65’e varan oranda tasarruf etmesi!

schunk-takim-tutucuhassas- takim-tutucuschunk-hidrolik takim-tutucu

 

 

 

 

 

 

 

Seçenekler ve özel bilgiler

Ara pensler kullanılması nedeniyle esnek kenetleme alanları.

Ara pensler ile bir takım tutucu ile 3 – 32 mm arası çeşitli çaplarda freze bağlama imkanı sağlar. Satın alma maliyetinizi düşürmüş olursunuz.

file_pdf_download-128Ürün Kataloğunu indirmek için lütfen burayı tıklayınız