Açılı Kafa Evolution

Sabit Açılı Kafalar, Light Seri Açılı Kafalar​, Offset Açılı Kafalar, Açı Ayarlanabilir Kafalar, Çift Çıkışlı Açılı Kafalar, Manuel Sabit Açılı Kafalar, Manuel XL Sabit Açılı Kafalar,Manuel Açı Ayarlanabilir Kafalar, Manuel Çift Çıkışlı Açılı Kafalar

gerardi-spa

Açılı Kafa konusunda Gerardi Evolution serini 40 yıl süren teknik bilgi ve becerisi ile yeniden tasarladı. Gerardi üretimde yaşanan binlerce problemi optimum seviyede çözümler bulmak için yüksek kalitede 91 stanadrt açılı kafa tipi ile daha fazla ürün sunuyor. Gerardi S.p.A. tarafından dünya çapında 50'den fazla ülke de satış ve teknik destek hizmeti vermektedir. Açılı Kafa konunda Gerardi %90 stok ürün ile dünya geneline hizmet vermektedir. Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer, Parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır. Açılı Kafalar konusunda Dünya Markası Gerardi, standart ürün gruplarının yanında özel çözümlerde sunmaktadır. Yapı olarak kompakt gövdeye sahiptir. Dişlilerde ve rulmanlarda 1.sınıf kalite dünya markaları kullanılmaktadır. Açılı Kafaların Türkiye de satışını yapan ilk firmalardan birisi olan Yuta Makina aynı zamanda tamir ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir. Açılı Kafaları ve hız kafalarını Yuta Makina bugün İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde satışını yapmaktadır. Makina ve metal sektöründe açılı kafa ve hız kafası denince akla ilk gelen firma olma niteliği gösteren Yuta Makina, güçlü mühendis kadrosu ile her tip açılı kafa ve hız kafası ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmektedir. %90 stok ürün ile hizmet veren Yuta Makina siz değerli müşterini hizmet vermekten onur duyar. Açılı Kafalarda Gerardi Tercih etmeniz için birden çk sebep bulunmaktadır. Açılı Kafa konusunda 50 yılı aşkın deneyimi ve 100 üzerinde ürünleri ile 60 dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Bu başarının arkasında Gerardi Açılı Kafalar Kalitesi yer almaktadır. Ürünlerimiz 1 Yıl Garantilidir. Türkiye içerisinde tek Açılı Kafa teknik servisi bulunduran firmadır.

Evolution Serisi- Otomatik Takım Değiştirilebilen Açılı Kafalar

FL90-7-1

Light Seri Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

Slim Seri Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

F90-16S-1

Sabit Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

FR90-10-70BAR-1

Offset Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

FMU-16-1

Açı Ayarlanabilir Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

Evolution Serisi

içten su vermeli açılı kafa

İçten Su Vermeli

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

çift-çıkışlı-açılı-kafa

Çift Çıkışlı

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

F90-S40-70BAR-1

ISO30/40 Çıkışlı

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

F90-S40-MTC-1

Er 40 / ER 50 Çıkışlı

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

ISO40/50 Çıkışlı

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

açılı-kafa-aksesuar

Aksesuarlar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

acili-kafa-evolution
 • Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Milller Kullanılır.
  % 25 burulma direncini artırmak için özel alaşımlı çelikten üretilmiş ve sertleştirilmiş olan yekpare miller hassas olarak tüm yüzeyler taşlanmış ve G 6,3 balansı alınmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Döküm Gövde Kullanılır.
  GS 600 Küresel dökme demirden üretilmiş gövdeler, çelik ve alüminyum gövdeye göre çok daha iyi titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Yine döküm gövde sayesinde termal genleşmelere karşı daha stabildir. Gövdeler tamamen krom kaplı ve taşlanmış hassas rulman yataklarına sahiptir.
 • Gerardi Hassas Taşlanmış Mil Kullanılır.
  Alaşımlı çelikten üretilmiş hassas balansı alınmış, maksimum 5 mikron salgı hassasiyetine sahip Gerardi miller özel rulmanlar ile hassas olarak yataklanmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Referans Yüzeyi Yer Almaktadır.
  Yüzde yüz doğruluğu sağlamak için hassas taşlanmış referans yüzeyi tasarlanmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Rulmanlar Tercih Edilmektedir.
  Dünyanın en iyi markalarından seçilmiş ABEC 9 doğruluk oranı ile Eğik süper hassas rulmanlar. Mükemmel bir konsantriklik ve salgı hassasiyeti. Gelen yüklere karşı yüksek mukavemet.
 • Gerardi Taşlanmış Dişliler
  Özel alaşımlı sertleştirilmiş çelikten üretilmiş dişliler. Tamamen hassas taşlanmış dişliler 0,01 Ra yüzey pürüzlülüğü sayesinde minimum sürtünme sayesinde sessiz ve ısınmada çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede titreşimler de sönümlenmiş olur.
 • Gerardi Mekanik Conta
  Daha yüksek devirlere ulaşmak ve 100 bar basınca kadar sızdırmazlık sağlamak için üretilmiş özel contalar.
 • Gerardi Açılı kafalarda Özel Sızdırmazlık Contası kullanılmıştır.
  Tamamen Gerardi tarafından geliştirilmiş özel kompozisyondan yapılmış düşük sürtünmeye sahip sızdırmazlık contaları yer almaktadır.

Fiyat Teklifi İçin Aşağıda Yer alan İletişim Panelimizi Kullanabilirsiniz.