Açılı Kafalar

Mekanik Takım Tutucular, Hidrolik Takım Tutucular, Shrink Takım Tutucu, Sino-R Kaba Takım Tutucu, Tribos Takım Tutucular, Uzatma Takım Tutucular​
gerardi-spa

Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer, Parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır. Açılı Kafalar konusunda Dünya Markası Gerardi, standart ürün gruplarının yanında özel çözümlerde sunmaktadır. Yapı olarak kompakt gövdeye sahiptir. Dişlilerde ve rulmanlarda 1.sınıf kalite dünya markaları kullanılmaktadır. Açılı Kafaların Türkiye de satışını yapan ilk firmalardan birisi olan Yuta Makina aynı zamanda tamir ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir. Açılı Kafaları ve hız kafalarını Yuta Makina bugün İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde satışını yapmaktadır. Makina ve metal sektöründe açılı kafa ve hız kafası denince akla ilk gelen firma olma niteliği gösteren Yuta Makina, güçlü mühendis kadrosu ile her tip açılı kafa ve hız kafası ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmektedir. %90 stok ürün ile hizmet veren Yuta Makina siz değerli müşterini hizmet vermekten onur duyar. Açılı Kafalarda Gerardi Tercih etmeniz için birden çk sebep bulunmaktadır. Açılı Kafa konusunda 50 yılı aşkın deneyimi ve 100 üzerinde ürünleri ile 60 dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Bu başarının arkasında Gerardi Açılı Kafalar Kalitesi yer almaktadır. Ürünlerimiz 1 Yıl Garantilidir. Türkiye içerisinde tek Açılı Kafa teknik servisi bulunduran firmadır.

Classic Line Serisi- Otomatik Takım Değiştirilebilen Açılı Kafalar

GL90-7

Light Seri Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

G90-16

Sabit Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

Offset Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

GMU-13

Açı Ayarlanabilir Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

çift-çıkışlı-açılı-kafa

Çift Çıkışlı Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

Classic Line Serisi- Flanş Bağlantılı Açılı Kafalar

G90-MTC-20

Sabit Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

G90-S40XL

XL Sabit Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

Açı Ayarlanabilir Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

G90-MTC-16L

Çift Çıkışlı Açılı Kafalar

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

açılı-kafa-aksesuar

Açılı Kafa Aksesuarları

Açılı Kafa İçin Tıklayınız

 • Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Milller Kullanılır.
  % 25 burulma direncini artırmak için özel alaşımlı çelikten üretilmiş ve sertleştirilmiş olan yekpare miller hassas olarak tüm yüzeyler taşlanmış ve G 6,3 balansı alınmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Döküm Gövde Kullanılır.
  GS 600 Küresel dökme demirden üretilmiş gövdeler, çelik ve alüminyum gövdeye göre çok daha iyi titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Yine döküm gövde sayesinde termal genleşmelere karşı daha stabildir. Gövdeler tamamen krom kaplı ve taşlanmış hassas rulman yataklarına sahiptir.
 • Gerardi Hassas Taşlanmış Mil Kullanılır.
  Alaşımlı çelikten üretilmiş hassas balansı alınmış, maksimum 5 mikron salgı hassasiyetine sahip Gerardi miller özel rulmanlar ile hassas olarak yataklanmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Referans Yüzeyi Yer Almaktadır.
  Yüzde yüz doğruluğu sağlamak için hassas taşlanmış referans yüzeyi tasarlanmıştır.
 • Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Rulmanlar Tercih Edilmektedir.
  Dünyanın en iyi markalarından seçilmiş ABEC 9 doğruluk oranı ile Eğik süper hassas rulmanlar. Mükemmel bir konsantriklik ve salgı hassasiyeti. Gelen yüklere karşı yüksek mukavemet.
 • Gerardi Taşlanmış Dişliler
  Özel alaşımlı sertleştirilmiş çelikten üretilmiş dişliler. Tamamen hassas taşlanmış dişliler 0,01 Ra yüzey pürüzlülüğü sayesinde minimum sürtünme sayesinde sessiz ve ısınmada çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede titreşimler de sönümlenmiş olur.
 • Gerardi Mekanik Conta
  Daha yüksek devirlere ulaşmak ve 100 bar basınca kadar sızdırmazlık sağlamak için üretilmiş özel contalar.
 • Gerardi Açılı kafalarda Özel Sızdırmazlık Contası kullanılmıştır.
  Tamamen Gerardi tarafından geliştirilmiş özel kompozisyondan yapılmış düşük sürtünmeye sahip sızdırmazlık contaları yer almaktadır.

Fiyat Teklifi İçin Aşağıda Yer alan İletişim Panelimizi Kullanabilirsiniz.